top of page

" שנתיים אחרי שעברנו לגור בבית, אנשים עדיין שאלו מתי עברנו, ואם אנחנו יודעים כמה גינה תשפר לנו את מראה הבית. ידענו, אבל העדפנו לחכות, כי תמיד היה משהו יותר דחוף, עד שהחלטנו שדי. לצערנו התקציב שעמד לרשותנו היה קטן, ככה שהיינו סקפטים לגבי התוצאה. ההתלהבות של יוני סחפה אותנו מיד. היה ברור לנו שמצאנו את מי שתצליח להוציא את המירב מהקצת. התוכניות גובשו מהר, ובתוך זמן קצר מצאנו את עצמנו עומדים מחייכים מול גינה של ממש! ההשקעה העצומה של יוני, החשיבה על כל הפרטים הקטנים, הרצון להתאים הכל בדיוק לצרכים ולרצונות שלנו, הזמן הבלתי מוגבל שהיא עמדה לרשותנו, כל אלה ועוד "הולידו" עבורנו את מה שרצינו. והכל נעשה תמיד עם חיוך, סבלנות, מקצוענות וחוסר רצון להתפשר על הכי טוב שאפשר. תודה רבה יוני על זה שעמדת לרשותנו והפכת את המדבר שלנו למקום שנעים להיות בו." 

ענת ואריאל, בנימינה

יש ימים שאני נכנסת בשער ואשכרה מרגישה מלכת אנגליה
הי יוני, יושבת בסלון ונהנית מהגינה שלנו. נזכרתי איך תיארת לי שאני אשב בסלון ויהיה לי ירוק בעיניים..
חג שמח יוני תראי איזה פרח מהמם פרח ממש לאחרונה
בוקר טוב, קצת באיחור אבל מוטב מאוחר, רוצה לפרגן כאן ליוני המקסימה שקיבלתי ממנה במתנה פגישת ייעוץ ...
הי יוני מה נשמע? הגינה היפה שותה יפה גשם בינתיים, ואני כבר מת לראות אותה צומחת. לא יצא לי כמעט ...
דרישת שלום
הודיה גדולה והמלצה חמה על יוני נדרה המקסימה שנתנה לנו...
הי מה שלומך? סתם חשבתי שאולי יעניין אותך לדעת ש...

תרשו לי להמליץ בחום על יוני - היא לא רק מתכננת ברגישות וביופי ופותרת בעיות מכל הסוגים. היא גם יודעת המון ויוצרת אווירה ונוכחות שאין כמותם. מניסיון. תבואו לראות.  

חגית פרדס-חנה

יוני היקרה! למצוא בעל מקצוע טוב בתחום עיצוב הנוף והגננות זו משימה כמעט בלתי אפשרית. והכמעט מתייחס לסוג האנשים הנדירים שמתייחסים למקצוע הזה ברצינות הראויה לו מבינים באמת ואוהבים מכל לבם צמחים וגינות. למזלי, לאחר לא מעט אכזבות אני והגינה שלי הגענו אלייך. המון תודה על הליווי, על הרצינות וההקשבה, לי ולצמחים.  
לעולם תהיי ההורטיקולטוריסטית הראשונה שלי  🙂  (מקווה שכתבתי נכון). 

פאולינה, אביאל

נס שהתקשרת אלי, העובדים שותלים עכשיוץ תפסתי אותם בטרם שהתחילו והעברתי להם את המסר שלך בקשר לדישון.

" יונית שלום.

רצינו לומר תודה רבה על השרות המקצועי שקיבלנו ממך בשלב תכנון והקמת הגינה בביתנו בקיבוץ משמרות. תכננת גינה לתפארת שמתאימה לנו ולסגנון הטעם שלנו, קלה לתחזוקה. הליווי שלך בשלב ההקמה היה כ"כ קריטי להוציא מהגנן את המקסימום. חסכת לנו עלויות רבות בכך שהגענו לגנון עם תוכנית מסודרת לביצוע... ולא נתנו לבעלי המקצוע (הגנן) להחליט מה שהוא רוצה. גם במשתלה השגת לנו מחירים שלעולם לא היינו מקבלים בעצמנו. על כך שוב תודה רבה. אשמח להמליץ לכל מי שמתעניין להזמין אצלך שרות תכנון והקמת גינה."

משפחת דהאן משמרות

" את יוני הכרנו כמעט במקרה דרך הפייסבוק. נפגשנו תחילה בחצר שלנו ואח"כ לסיבוב גינות והקשר שנוצר היה מיידי ונעים ביותר. יוני בנתה את גינתנו לפי רצוננו (מילוי שאלון) וכמובן לפי ניסיונה והידע המקצועי שלה. ממליצים בחום בגלל אישיותה המדהימה, המקצועיות,הידע, המסירות וההקשבה הבלתי נלאים שלה. וכמובן הליווי שנמשך גם אחרי ההקמה ומקוים שיימשך לאורך הרבה זמן. 

נעמי ומישי בלוג, קרית טבעון

bottom of page